Gmina Przodkowo Sport

LICZĄ SIĘ KOLEJNE TRZY PUNKTY

Niedzielne spotkanie GKS Przodkowo z Górnikiem Konin było dla gospodarzy bardzo ważnym meczem, ponieważ obie drużyny są na dole tabeli i każdy zdobyty punkt chroni je przed spadkiem.

Przodkowianie mecz zaczęli bardzo dobrze. Po kilkunastu po incydencie na polu karnym przeciwnika sędzia podyktował rzut karny. W 13 minucie dobrze go wykorzystał Brzeski. 8 minut później celnym trafieniem pochwalił się Gołuński.

Po tym czasie gra przodkowian jakby się odmieniła. Spoczęli na laurach. Prowadzenie ich uśpiło, co wykorzystali przeciwnicy. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy bramkę dla gości zdobył Adamczewski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla GKS Przodkowa.

Próbowali ale nie wyszło

Druga połowa przebiegała raczej pod dyktando gospodarzy. Piłka w większości była na połowie przeciwnika. Dobre okazje do zdobycia gola mieli Cysewski, Ruszkul i Rapińczuk.

Niestety zabrakło trochę umiejętności i trochę szczęscia. Goście tylko niekiedy próbowali zagrać z kontry, ale robili to nieumiejętnie.

W ostatnich minutach meczu Górnik Konin złapał wiatr w żagle i chciał uzyskać remis. Przycisnął przodkowian. Jednak nie udało im się zmienić wyniku i mecz zakończył się zwycięstwem dla gospodarzy 2:1.